Agenda
Datum
Naam
Lokatie
Plaats
 
  Woensdag 20 maart 2019  
Liever in de KluiZ dan ThuiZ
Theater De Bussel
 
  Donderdag 21 maart 2019  
Persi Swing Collective Bigband - try-out
Electron
 
  Zondag 24 maart 2019  
What the Frnk
Café Bel Air
 
  Zondag 24 maart 2019  
Sin City Seven
Boerke Verschuren
 
  Zondag 24 maart 2019  
Sugar Mama
Cafe de Klomp
 
  Zondag 24 maart 2019  
AJ Plug ft Guy Smeets (NL)
Cafe t Vermaeck
 
  Dinsdag 26 maart 2019  
Jack Hustinx / Roel Spanjers / Roelof Klijn
Witte Kerkje
 
  Woensdag 27 maart 2019  
How about Rita?
Sientje
 
  Donderdag 28 maart 2019  
Thomas L Etienne en Uli Wunner
Boerke Verschuren
 
  Zondag 31 maart 2019  
Soul Party met DJIWA
Café Bel Air
 
  Zondag 31 maart 2019  
Jazzsessie
café het Hijgend Hert
 
  Zondag 31 maart 2019  
Crapshoot
Cafe de Klomp
 
  Zondag 31 maart 2019  
Kat Riggings & Erwin Java Band
cafe-zaal De Gouden Leeuw
 
  Vrijdag 5 april 2019  
Harry Sacksioni
Chasse Theater
 
  Vrijdag 5 april 2019  
Nat King Cole tribute met .David Blenkhorn en Jean van Lint e.a.
Boerke Verschuren
 
  Vrijdag 5 april 2019  
Metropole Orkest
Chasse Theater
 
  Zaterdag 6 april 2019  
Brussels Jazz Orchestra & Tutu Puoane
Chasse Theater
 
  Zondag 7 april 2019  
Sunday Sessions met Frits Bayens Big Band en Carina Backhuijs en Eva Bouwmeester
Theater De Bussel
 
  Zondag 14 april 2019  
The Princetown Jazzband
cafe-zaal Roeloffs (Hof van Holland)
 
  Zondag 14 april 2019  
The Jan Learbuch Orchestra met Kim Versteynen en Kika Sprangers.
Golden Tulip Keyser Breda
 
  Zondag 14 april 2019  
Vriendenmiddag Breda Jazz Festival
theaterdinersalon De Avenue
 
  Woensdag 17 april 2019  
Liever in de KluiZ dan ThuiZ
Theater De Bussel
 
  Zaterdag 20 april 2019  
Beaux Jazz presenteert Yazz Ahmed
Chasse Theater
 
  Zondag 28 april 2019  
Jazzsessie
café het Hijgend Hert
 
  Zaterdag 18 mei 2019  
Beaux Jazz presenteert Claudio Jr de Rosa
Chasse Theater
 
  Zondag 19 mei 2019  
JazzO'leans
De Linde
 
  Donderdag 23 mei 2019  
Jazz bij MuziekSalon Spronk
café het Hijgend Hert
 
  Zondag 26 mei 2019  
Jazzsessie
café het Hijgend Hert
 
  Donderdag 30 mei 2019  
49e editie Breda Jazz Festival
Binnenstad Breda
 
  Vrijdag 31 mei 2019  
49e editie Breda Jazz Festival
Binnenstad Breda
 
  Zaterdag 1 juni 2019  
49e editie Breda Jazz Festival
Binnenstad Breda
 
  Zondag 2 juni 2019  
49e editie Breda Jazz Festival
Binnenstad Breda
 
  Zaterdag 15 juni 2019  
Beaux Jazz presenteert Alex Simu Quintet
Chasse Theater
 
  Zondag 15 september 2019  
The Jan Learbuch Orchestra met Sara Decker en Teus Nobel
Golden Tulip Keyser Breda
 
  Zondag 15 september 2019  
The Jazzy Rabbits
De Linde
 
  Zondag 20 oktober 2019  
The Jan Learbuch Orchestra met Cristina Miguel Martinez en Fulvia di Domenico
Golden Tulip Keyser Breda
 
  Zondag 17 november 2019  
The Jan Learbuch Orchestra met Vincent Houdijk en Egle Petrosiute
Golden Tulip Keyser Breda
 
  Vrijdag 29 november 2019  
Flavium
Mezz
 
  Zondag 15 december 2019  
The Jan Learbuch Orchestra met Marc Godfroiden Davina Marinozzi
Golden Tulip Keyser Breda